אודותינו

1-DSC03289-001חברת א.ל.כרסומטל זיווד בע"מ מתמחה במתן פתרונות כוללים בתחום הזיווד האלקטרוני, החל מייצור חלקי זיווד לפי שרטוטים ומודלים, הרכבה וגימור של המוצרים וייצור חלקים בעיבוד שבבי, וזאת לפי הצרכים המשתנים והדרישות של לקוחותיה. כמו כן, החברה התמחה בייצור דגמים קדם סדרה וייצור סידרתי.

החברה הוקמה בשנת 2000 כמחלקת זיווד בחברת כרסומטל בע"מ. מתוך הצורך ההולך וגובר בשוק לפתרונות בתחום הזיווד האלקטרוני, הוחלט לפצל את כרסומטל לשני מפעלים מתמחים, כאשר האחד מתמחה בזיווד והשני בעיבוד שבבי.

החל משנת 2009 עומדת א.ל כרסומטל בע"מ כחברה עצמאית, אשר בראשה עומד אורי אריאל, המשמש כמנהלה הראשי של החברה מיום היווסדה.

בין לקוחותיה ניתן למצוא את החברות המובילות במשק הישראלי בתחום ההיי טק, התקשורת, הרפואה, הביטחון ועוד.

הציוד העומד ברשות החברה הינו החדשני והמתקדם הקיים כיום בתחום, ונשען על טכנולוגיות מתקדמות ביותר. אלו מסייעים בעדה להעניק ללקוחותיה את הפתרון המדויק, המקצועי והנכון ביותר עבורם. החברה חרטה על דגלה את ערכי האיכות, האמינות והמקצועיות וכפועל יוצא מכך מקפידה על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, הכוללים אלומיניום איכותי, פלב"מ                (פלדת אל חלד), פלדות קפיציות, נחושת, P.V.C ועוד, העומדים בכל התקנים והסטנדרטים הגבוהים המקובלים בארץ ובחו"ל.

מתן המענה האיכותי והמדויק מתאפשר, בין היתר, גם אודות לשימוש בציוד המתקדם, עליו נמנים מכונות ניקוב וכיפוף C.N.C ((computer numerical control, ריתוך המתכות באמצעות גז ארגון ועוד. החברה הינה חברת מוסמכת, ועל הסמכותיה נמנות הסמכת הטכניון ISO9001  והסמכות רתכים.

מתוך הבנה עמוקה של צרכי לקוחותיה לקבלת מוצר איכותי ואמין בזמן קצר, הצליחה החברה להבנות תהליך עבודה המתאפיין בעיקר בלוח הזמנים הקצר שלו, המאפשר לה להעניק ללקוחותיה את המוצרים הנדרשים להם במינימום זמן, וזאת מבלי להתפשר על טיבם ואיכותם. בכך, נעוצים גם ייחודיותה וגם יתרונה היחסי על פני חברות אחרות בתחום, וזו הסיבה שחברות רבות ומובילות בוחרות בה שוב ושוב, בכל הקשור למענה המקצועי והאיכותי בתחום הזיווד.